Rss besleme Fortnite Mega Sezonunda PC Gereksinimleri ve Çözüm Önerileri

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Enes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes

Administrator
Yönetici
Fortnite beklenen “Mega” sezonu, siberpunk temalı bir dünya ile kullanıcılarını bekliyor. Ancak oyunu oynamak için bir şartın yerine getirilmesi gerekmektedir: PC kullanıcılarının işletim sistemi en az Windows 10 olmalıdır.

Geliştiriciler Tarafından Önerilen Çözüm:​

GeForce Now Epic Games, oyunun geliştiricileri, eski işletim sistemi sürümlerinin (Windows 7 veya 8) artık desteklenmeyeceğini açıkladı. Bu durum, şirketin daha önceki duyurularına dayanarak tahmin edilebilirdi. Ancak, Windows’un en son sürümünü yükleyemeyen kullanıcılar için Epic Games, bulut tabanlı GeForce Now hizmetini öneriyor.

Fortnite

Fortnite

Sonuç Fortnite’ın “Mega” sezonu, siberpunk temalı bir dünya ile kullanıcılarını beklemektedir. Ancak, PC kullanıcılarının işletim sistemi en az Windows 10 olmalıdır. Eğer eski bir işletim sistemi kullanıyorsanız, Epic Games tarafından önerilen GeForce Now hizmetini kullanabilirsiniz. Dünya genelinde milyonlarca oyuncusu olan popüler bir battle royale oyunudur. Oyun, sürekli olarak güncellenir ve geliştirilir. Bu nedenle, oyuncuların oyun hakkında bazı soruları olabilir.

As previously announced, starting with Battle Royale Chapter 4 Season 2, players will be required to use Windows 10 or higher in order to continue playing Fortnite natively on PC in an officially supported manner. Windows 7 and 8 will be officially unsupported in Fortnite. pic.twitter.com/9XwyIBATwD

— Fortnite Status (@FortniteStatus) March 7, 2023
Fortnite

1. Fortnite Nedir?​

Fortnite, Epic Games tarafından geliştirilen, battle royale tarzı bir oyundur. Oyuncular, bir adada diğer oyuncularla karşı karşıya gelir ve hayatta kalmak için mücadele eder. Oyun, 2017 yılında piyasaya sürüldü ve kısa sürede geniş bir oyuncu kitlesi kazandı.

2. Fortnite Ücretsiz mi?​

Fortnite, ücretsiz olarak oynanabilen bir oyundur. Oyuncular, oyun içi satın alımlar yaparak karakterlerine ve eşyalarına daha fazla özelleştirme yapabilirler. Ancak, oyunun temel özellikleri tamamen ücretsizdir.

3. Fortnite Nasıl Oynanır?​

Fortnite, oyuncuların bir adada diğer oyuncularla karşı karşıya gelerek hayatta kalmalarını gerektirir. Oyuncular, adada buldukları silah, cephane ve diğer eşyaları kullanarak diğer oyuncuları öldürür ve son kalan kişi ya da takım kazanır. Oyun, farklı oyun modlarına sahiptir ve oyuncular, solo, duo veya takım halinde oynayabilirler.

Fortnite, dünya genelinde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan popüler bir oyun. Eğer siz de oynamak istiyorsanız, oyunun resmi web sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İyi eğlenceler!

Fortnite Mega Sezonunda PC Gereksinimleri ve Çözüm Önerileri yazısı ilk önce TurkGadgets üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...