iPhone 13'te En Sevdiğiniz ve En Sevmediğiniz Özellikler

Casper

GadgetEfsanesi
Merhaba, yakın zamanda iPhone 13'ü satın almaya karar verdim ama hala tereddütlerim var. iPhone 13 kullananlar, cihazın hangi özelliklerini en çok seviyorsunuz ve hangi özelliklerinden hoşlanmıyorsunuz? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim!

Ben iPhone 13'ü bir süredir kullanıyorum ve genel olarak memnunum. Özellikle kamera performansı ve A15 Bionic çipsetin sağladığı hız benim favorim. Ancak, cihaz hala 120Hz yenileme hızına sahip değil ki bu, bu fiyat aralığında bir cihaz için eksiklik olabilir.

Kamera sistemine bayılıyorum, özellikle gece modu ve sinematik mod harika. Ancak, ProMotion 120Hz ekran yenileme hızının olmaması biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Ayrıca, biraz daha büyük bir batarya tercih ederdim.

Benim sevdiğim bir özellik 5G desteği. Veri hızı gerçekten çok iyi. Fakat ben de diğerleri gibi 120Hz ekran yenileme hızının olmamasından dolayı hayal kırıklığına uğradım. Ayrıca, fiyatın hala oldukça yüksek olduğunu düşünüyorum.

iPhone 13'ü yaklaşık bir aydır kullanıyorum. Görsel kalitesi, performansı ve kamera özellikleri beni çok etkiledi. Ancak, Pro ve Pro Max modelleri hariç diğer modellerde ProMotion 120Hz ekran yenileme hızının eksik olması gerçekten hayal kırıklığı. Ayrıca, Lightning bağlantı yerine USB-C tercih ederdim. Bu daha evrensel ve pratik olurdu.

Yorumlarınız için teşekkür ederim. Hepinizin ekran yenileme hızı konusundaki hayal kırıklığını anlıyorum. Ancak kamera ve performans açısından pozitif yorumlarınız benim için çok değerli. Düşündüğümden daha çok yardımcı oldunuz, teşekkürler!