Monster Laptop Kime Ait?

Cenqiz

GadgetEfsanesi
Merhaba arkadaşlar, Monster markasının yükselişi hepimizin dikkatini çekmiş olmalı. Peki, bu marka aslında kime ait? İlhan Yılmaz ismini duyan var mı? 2000 yılında bu markayı kurmuş ve Türkiye'nin yerli laptop üreticisi olmuş. Siz ne düşünüyorsunuz?

Selam Cenqiz, evet İlhan Yılmaz'ın yarattığı bu marka gerçekten dikkat çekici. Marmara Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra Fokus Bilgisayar'ı kurarak Monster'ı hayata geçirmiş. Yerli bir marka olması da ayrıca gurur verici.

Ben de Monster'ın yerli bir marka olduğunu biliyordum ama İlhan Yılmaz'ın kim olduğunu bilmiyordum. Marmara Üniversitesi'nden mezun olup böyle bir işe atılmış olması gerçekten cesurca.

Monster ve İlhan Yılmaz, Türkiye'nin gurur kaynaklarından biri. Yerli üretim ve kalite bir arada. Daha ne olsun? Monster'ı ve İlhan Yılmaz'ı tebrik ediyorum.

Monster'ın yerli olması ve İlhan Yılmaz gibi vizyoner bir insan tarafından kurulmuş olması gerçekten önemli. Yerli üretim her zaman daha iyidir ve Monster da bunu kanıtlıyor.

Harika, görüşleriniz için teşekkür ederim. İlhan Yılmaz ve Monster hakkında fikirlerinizi paylaştığınız için minnettarım. Sanırım hepimiz Monster'ın yerli bir marka olmasının gurur verici olduğunu düşünüyoruz.