Rss besleme Oppo Pad 2: Güçlü Özelliklerle Geliyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Enes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes

Administrator
Yönetici
Oppo, tablet pazarına adım atmak için geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu Oppo Pad modelinin halefi olan Oppo Pad 2 üzerinde çalışmalara başlamıştır. Yakın zamanlı sızıntılar, Oppo Pad 2’nin güçlü özelliklerine dair bilgiler sunmaktadır. Bu makalede, Oppo Pad 2’nin sunduğu avantajlar ve özellikler hakkında bilgi verilecektir.

Güçlü İşlemci ve RAM Desteği​

Geekbench platformunda görüntülenen Oppo Pad 2, 8 GB’a kadar RAM ile eşleştirilen bir Snapdragon işlemci tarafından desteklenecektir. İşlemcinin tam adı belirtilmemiş olmasına rağmen, Snapdragon 888 olması muhtemeldir. Oppo Pad 2, Geekbench 6’nın tek çekirdek testinde 1.160 ve çoklu çekirdek testinde 3.186 puan aldı.

Oppo Pad 2

Oppo Pad 2

Android 13 Desteği​

Android 13 işletim sistemi ile desteklenecektir. Bu, tablet kullanıcıları için daha hızlı ve güncel bir işletim sistemi sunacaktır.

Özelleştirilmiş Ekran Teknolojisi​

Ön tarafında 2800×2000 piksel çözünürlüğünde ve 144Hz yenileme hızı sunan 11 inç LCD ekran bulunacaktır. Ayrıca, panele HDR10+ ve Dolby Vision desteği de eklenecektir. Bu, daha canlı ve gerçekçi görüntü kalitesi sunacaktır.

Oppo Pad 2

Oppo Pad 2

Hızlı Şarj Teknolojisi​

67W hızlı şarj desteğine sahip 9.500mAh bataryadan güç alacaktır. Bu, daha hızlı şarj etme ve daha uzun süre kullanma imkanı sunacaktır.

ÖzellikAçıklama
İşlemciSnapdragon 888
RAM8 GB
İşletim SistemiAndroid 13
Ekran11 inç LCD, 2800×2000 piksel çözünürlük, 144Hz yenileme hızı, HDR10+ ve Dolby Vision desteği
Batarya9.500mAh, 67W hızlı şarj desteği
Lansman TarihiHenüz belirlenmemiş

Lansman Tarihi​

Lansman tarihi henüz resmi olarak açıklanmamıştır. Ancak, bu ayın sonlarında tanıtılması beklenen OPPO Find X6 serisi ile birlikte tanıtılması muhtemeldir.

Sonuç olarak, güçlü işlemci ve RAM desteği, Android 13 desteği, özelleştirilmiş ekran teknolojisi, hızlı şarj teknolojisi ve daha fazlası ile tablet pazarına öncülük etmeyi amaçlamaktadır.

Oppo Pad 2: Güçlü Özelliklerle Geliyor yazısı ilk önce TurkGadgets üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...