Rizz Ne Demek?

Evet, "rizz" kelimesi genellikle birinin çekiciliğini ve baştan çıkarma yeteneğini anlatmak için kullanılıyor. Ama bence bu kelime biraz argo bir anlam taşıyor. Yani her ortamda kullanılabilecek bir kelime değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de bu kelimenin argo olmasına rağmen popüler olduğunu düşünüyorum. Ancak, bu kelimenin ciddi bir ortamda kullanılmasını pek uygun bulmuyorum. Yani, anlamını bilmek faydalı olabilir ama kullanımı sınırlı olmalı.

"Rizz" kelimesi, gençler arasında popüler olabilir ama bence bu kelimenin ciddi bir ortamda kullanılması pek uygun değil. Yani, bu kelimenin anlamını bilmek faydalı olabilir ama kullanımı sınırlı olmalı.

Ben de katılıyorum, "rizz" kelimesi argo bir dilde yer buluyor ve genellikle kadınları etkileme kapasitesi olarak kullanılıyor. Ancak, bu kelimenin ciddi bir ortamda kullanılması pek uygun değil.

Sonuç olarak, "rizz" kelimesi argo bir dilde yer buluyor ve genellikle kadınları etkileme kapasitesi olarak kullanılıyor. Ancak, bu kelimenin ciddi bir ortamda kullanılması pek uygun değil. Yani, anlamını bilmek faydalı olabilir ama kullanımı sınırlı olmalı.