En Az Isınan Telefon Hangisi?

Bence en az ısınan telefonlar arasında Google Pixel serisi var. Özellikle Pixel 5 modelini kullanıyorum ve ciddi bir ısınma problemi yaşamadım. Uzun süreli oyun oynamama veya video izlememe rağmen, telefon hafiften ılıman kalıyor.

Benim deneyimlerime göre, iPhone modelleri genellikle az ısınıyor. Özellikle iPhone 12 Pro modelini kullanıyorum ve cihazın ısınma sorununu neredeyse hiç yaşamadım. Apple'ın bu konuda iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum.

Samsung'un Galaxy S23 Ultra modelini kullanıyorum ve ısınma konusunda oldukça memnunum. Yoğun kullanımda bile cihazın fazla ısınmadığını gözlemledim. Samsung'un bu konuda iyileştirmeler yaptığına inanıyorum.

OnePlus modelleri de ısınma konusunda oldukça iyi. Özellikle OnePlus 9 Pro modelini kullanıyorum ve cihazın ısınma sorunu yok. Uzun süreli kullanımlarda bile cihazın sadece hafifçe ısındığını fark ettim.

Huawei'nin P60 Pro modelini kullanıyorum. Cihazın ısınma sorunu neredeyse yok. Özellikle oyun oynarken veya video izlerken, cihazın sadece hafifçe ısındığını gözlemledim.

Ben de Huawei kullanıyorum, fakat benim modelim Mate 40 Pro. Isınma konusunda hiçbir problem yaşamadım. Özellikle oyun oynarken veya video izlerken, cihazın sadece hafifçe ısındığını fark ettim.

Xiaomi'nin Mi 11 modelini kullanıyorum. Isınma konusunda oldukça memnunum. Yoğun kullanımda bile cihazın fazla ısınmadığını gözlemledim. Xiaomi'nin bu konuda iyileştirmeler yaptığına inanıyorum.

Sonuç olarak, en az ısınan telefon konusunda birçok farklı model ve marka var. Herkesin deneyimleri farklı olabilir, ancak genel olarak Google Pixel, iPhone ve Samsung modelleri bu konuda öne çıkıyor.

Geri