Hesap.com.tr Güvenilir mi? - Kullanan Var mı?

Ben birkaç ay önce Hesap.com.tr'den bir telefon satın aldım. Siparişim sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Fakat müşteri hizmetleriyle ilgili birkaç sıkıntı yaşadım, geri dönüşleri biraz yavaş oldu.

Hesap.com.tr hakkında genelde olumlu yorumlar okudum ama benim tecrübem pek iyi değildi. Bir keresinde aldığım ürün hasarlı geldi ve iade süreci oldukça sıkıntılı geçti. Bir daha alışveriş yapmayı düşünmüyorum

Geçen ay bir laptop aldım ve hiçbir problem yaşamadım. Ürün tam olarak açıklamalardaki gibiydi ve zamanında teslim edildi. Güvenilir bir site olduğunu düşünüyorum.

Hesap.com.tr ile ilgili Şikayetvar.com'da birçok olumsuz yorum var. Birçok kullanıcı iade ve değişim süreçlerinde sorun yaşamış. Alışveriş yapmadan önce dikkatli olmanızı tavsiye ederim.
Arkadaşlarımın çoğu Hesap.com.tr'yi önerdiği için buradan alışveriş yaptım. Sorunsuz bir deneyim yaşadım ama iade süreciyle ilgili Kenan'ın söylediklerini dikkate almakta fayda var.

Hesap.com.tr'den birkaç kere alışveriş yaptım ve her seferinde memnun kaldım. Özellikle elektronik ürünlerde çok avantajlı kampanyaları oluyor. Ancak müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak biraz zor olabiliyor.

Hesap.com.tr'den bir ürün iade etmek zorunda kaldım ve süreç biraz uzun sürdü. Yine de sonunda paramı geri alabildim. Alışveriş yapmadan önce iade şartlarını iyice okumanızı tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşlar, Hesap.com.tr'den bir ürün satın almayı düşünüyorum ancak site hakkında pek bir bilgim yok. Bu siteyi daha önce kullanan var mı? Güvenilir mi? Tecrübelerinizi paylaşabilir misiniz?
Bence Hesap.com.tr güvenilir bir site ama bazen müşteri hizmetleri ve iade süreçlerinde aksaklıklar olabiliyor. Alışveriş yaparken bu detaylara dikkat edersen sorun yaşamazsın.

Yeni Konular

Geri