iPhone 15 Kaç TL?

Evet, fiyatlar gerçekten yüksek. Ancak Apple'ın sunduğu kalite ve yenilikleri düşününce, bu fiyatın birçok kişi için kabul edilebilir olacağını düşünüyorum. Özellikle yeni tasarım ve işlemci gücü, fiyatı haklı çıkarabilir.

Merhaba, ben de bu konuda oldukça meraklıyım. Fiyatlar yüksek gibi görünse de, Apple'ın her zaman olduğu gibi yüksek kalite ve performans sunacağına inanıyorum. Özellikle yeni tasarım ve Dynamic Island özellikleri, fiyatı hak ediyor olabilir.

Selam arkadaşlar, fiyatlar yüksek ama Apple'ın sunduğu kalite ve yenilikler düşünüldüğünde, bu fiyatlar normal karşılanabilir. Özellikle 8 GB RAM ve A17 Bionic işlemci gibi özellikler, bu fiyatı makul kılıyor.

Merhaba, ben de fiyatların yüksek olduğunu düşünüyorum. Ancak Apple'ın sunduğu kalite ve yenilikler, bu fiyatları haklı çıkarabilir. Özellikle USB-C bağlantısı ve OLED ekran gibi özellikler, fiyatı hak edebilir.

Selam, ben de fiyatların yüksek olduğunu düşünüyorum. Ancak, Apple'ın sunduğu kalite ve yenilikler bu fiyatları haklı çıkarabilir. Özellikle Dynamic Island ve 8 GB RAM gibi özellikler, bu fiyatı makul kılıyor.

Merhaba, ben de fiyatların yüksek olduğunu düşünüyorum. Ancak, Apple'ın sunduğu kalite ve yenilikler, bu fiyatları haklı çıkarabilir. Özellikle yeni tasarım ve işlemci gücü, fiyatı haklı çıkarabilir.

Apple'ın sunduğu kalite ve yenilikler, bu fiyatları haklı çıkarabilir. Özellikle USB-C bağlantısı ve OLED ekran gibi özellikler, fiyatı hak edebilir.

Geri