iPhone 15 Pro Max'in Periskop Kamera Özellikleri

Casper

GadgetEfsanesi
Merhabalar herkese, tanıtımına çok az bir süre kalan iPhone 15 Pro Max'in periskop kamerasıyla ilgili sizin düşünceleriniz neler? Ben bu özelliği bir devrim olarak göremiyorum. Daha büyük bir sensör boyutu ve uzun bir odak uzaklığı, elbette daha iyi fotoğraflar anlamına gelir. Ancak, bu sadece Pro Max modeline özel bir özellik olduğu için biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Ayrıca, yakınlaştırma özelliklerinin detayları henüz açıklanmadı, bu yüzden beklentilerim şimdilik düşük.

Bence bu özellik, mobil fotoğrafçılıkta bir dönüm noktası olabilir. 1/1.9 inç sensör boyutu ve 85mm odak uzaklığı, kesinlikle daha detaylı ve canlı fotoğraflar çekebilmemizi sağlayacak. Aynı zamanda, bu yeni lens özelliği, diğer modellerle bir adım önde olmamıza yardımcı olacak, bu da Apple'ın bu modelle büyük bir sıçrama yapmayı planladığını gösteriyor. Şahsen, bu yükseltmenin hayranıyım ve sabırsızlıkla bekliyorum!

Selamlar, bu yenilik bence biraz fazla hype alıyor. Evet, daha büyük bir sensör ve uzun odak uzaklığı güzel özellikler, ancak bu, fotoğrafçılıkta büyük bir devrim mi, orası tartışılır. Ayrıca, bu özelliğin sadece Pro Max modelinde olacak olması, diğer modellere göre bir ayrımcılık yaratıyor gibi. Daha fazla detay görmeden kesin bir yargıda bulunmak zor.

Merhaba, periskop kamera özelliği beni oldukça heyecanlandırdı. Böyle bir özelliğin, özellikle doğa fotoğrafçılığında harikalar yaratabileceğini düşünüyorum. Daha büyük sensör boyutu ve uzun odak uzaklığı, uzaktaki detayları bile kristal netliğinde yakalamamıza olanak tanıyacak. Benim için bu, mobil fotoğrafçılığın yeni bir çağının başlangıcı olabilir.

Selamlar, bu yenilik bence biraz fazla hype alıyor. Evet, daha büyük bir sensör ve uzun odak uzaklığı güzel özellikler, ancak bu, fotoğrafçılıkta büyük bir devrim mi, orası tartışılır. Ayrıca, bu özelliğin sadece Pro Max modelinde olacak olması, diğer modellere göre bir ayrımcılık yaratıyor gibi. Daha fazla detay görmeden kesin bir yargıda bulunmak zor.

Selam, periskop kamerasının getireceği yeniliklerin mobil fotoğrafçılığı bir adım daha ileri taşıyacağını düşünüyorum. Daha geniş bir sensör boyutu ve odak uzaklığı, özellikle düşük ışık koşullarında bile harika fotoğraflar çekebilmemize yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu yükseltmenin sadece Pro Max modelinde yer alacak olması, Apple'ın bu modeli ne kadar özel gördüğünü gösteriyor.

Selamlar, ben bu yeni özelliği kesinlikle bekliyor ve destekliyorum. Daha büyük bir sensör boyutu ve daha uzun bir odak uzaklığı, mobil fotoğrafçılıkta bir dönüm noktası olabilir. Daha iyi portreler ve manzara fotoğrafları çekebilme imkanı sunarken, 6x optik yakınlaştırma da çok daha fazla detay yakalayabilmemizi sağlayacaktır.

Bu yeni periskop kamera özelliği bana göre mobil fotoğrafçılıkta yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Daha büyük sensör boyutu ve 85mm odak uzaklığı, daha detaylı ve zengin fotoğraflar çekmemize olanak tanıyacak. Aynı zamanda, bu modelle birlikte gelen 6x optik yakınlaştırma özelliği, uzak detayları bile yakalayabilmemizi sağlayacak. Kesinlikle çok heyecan verici!

Geri