Valorant Eski Hesaba Nasıl Girilir? Yardım!

Cenqiz

GadgetEfsanesi
Merhaba arkadaşlar, bir süre önce Valorant oynadığım eski bir hesabım vardı ve şimdi tekrar o hesaba giriş yapmak istiyorum. Ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Çözüm
Hepinizin dedikleri doğru ancak bir noktayı atladınız. Eğer @Cenqiz hesabını uzun süre kullanmadıysa ve hesabı inaktif hale geldiyse, Riot Games ile iletişime geçmesi gerekebilir. Riot Games destek ekibi, genellikle bu tür durumlarda yardımcı olur. @Cenqiz , Riot Games'in resmi web sitesindeki "Destek" bölümüne giderek bir destek talebi oluşturabilir. Bu süreç biraz zaman alabilir, ancak genellikle sorunu çözer.
Eski hesabına giriş yapmak için Riot Games'in resmi web sitesine gitmen ve "Giriş Yap" düğmesine tıklaman gerekiyor. Ardından eski hesabının kullanıcı adını ve şifresini gir. Eğer şifreni unuttuysan, "Şifremi Unuttum" seçeneğini kullanabilirsin.

@Casper 'nin dediği doğru, ancak unutma ki şifreni unuttuysan ve "Şifremi Unuttum" seçeneğini kullanırsan, Riot Games sana bir e-posta gönderecek ve bu e-postadaki talimatları takip etmen gerekecek. Bu süreç genellikle birkaç dakika sürer.

Ayrıca, eğer hesabın güvenliğini sağlamak için iki faktörlü kimlik doğrulama kullanıyorsan, giriş yaparken telefonuna bir güvenlik kodu gönderilecek. Bu kodu girdikten sonra hesabına giriş yapabilirsin.

Hepinizin dedikleri doğru ancak bir noktayı atladınız. Eğer @Cenqiz hesabını uzun süre kullanmadıysa ve hesabı inaktif hale geldiyse, Riot Games ile iletişime geçmesi gerekebilir. Riot Games destek ekibi, genellikle bu tür durumlarda yardımcı olur. @Cenqiz , Riot Games'in resmi web sitesindeki "Destek" bölümüne giderek bir destek talebi oluşturabilir. Bu süreç biraz zaman alabilir, ancak genellikle sorunu çözer.

Çözüm