Valorant ID'niz Nedir ve Neden Önemlidir?

Xanadu

GadgetEfsanesi
Merhaba, benim adım Alex. Valorant oynamaya yeni başladım ve "Valorant ID" terimini duydum. Ancak tam olarak ne olduğunu ve neden önemli olduğunu anlamıyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba Alex, Valorant ID, Riot Games tarafından oluşturulan ve her oyuncuya özgü olan bir tür kullanıcı adıdır. Valorant ID'niz, oyun içindeki diğer oyuncuların sizi tanımasını sağlar. Ayrıca, arkadaşlarınızı eklerken veya özel bir oyun kurarken de Valorant ID'nizi kullanırsınız.

Selam @Enes dediği gibi, Valorant ID'niz oyun içindeki kimliğinizdir. Ancak, Valorant ID'niz aynı zamanda bir "#XXXX" numarası içerir. Bu numara, Riot Games'in aynı kullanıcı adına sahip birden fazla oyuncuyu ayırt etmesine yardımcı olur.

Merhaba herkese, Valorant ID'niz aynı zamanda bir "#XXXX" numarası içerir. Bu numara, Riot Games'in aynı kullanıcı adına sahip birden fazla oyuncuyu ayırt etmesine yardımcı olur. Ancak, bu numaranın gizli tutulabileceğini de belirtmek isterim. Yani, diğer oyuncular sadece kullanıcı adınızı görebilir, ancak "#XXXX" numaranızı göremezler.

"#XXXX" numaranızı gizleyebilirsiniz. Ancak, bu numarayı gizlerseniz, diğer oyuncuların sizi arkadaş olarak eklemesi daha zor olabilir. Çünkü, aynı kullanıcı adına sahip birden fazla oyuncu olabilir ve diğer oyuncuların sizi doğru bir şekilde tanımlaması için "#XXXX" numaranıza ihtiyaçları olabilir. Bu nedenle, "#XXXX" numaranızı gizleyip gizlememek tamamen sizin tercihinize bağlıdır.

Geri