Xiaomi 12 Pro Fiyatı Ne Kadar?

Xiaomi 12 Pro'nun fiyatı 25.000 TL ile 30.000 TL arasında değişiyor. Bence bu fiyat aralığı, sunduğu özellikler göz önüne alındığında oldukça makul. Özellikle kamera ve işlemci performansı düşünüldüğünde, bu fiyatı hak ediyor gibi.

Fiyatı yüksek olabilir ama Xiaomi 12 Pro'nun sunduğu özellikler ve kalite göz önüne alındığında, bu fiyatı hak ettiğini düşünüyorum. Özellikle kamera ve batarya ömrü beni çok etkiledi.

Fiyat-performans oranı biraz daha iyi olabilirdi. Özellikle bu fiyata birçok alternatif varken, Xiaomi 12 Pro'nun biraz daha fazla sunması gerektiğini düşünüyorum.

Benim için en önemli kriter hız ve kamera. Xiaomi 12 Pro bu konuda beni tatmin etti. Fiyatı da bu yüzden uygun geliyor. Yani bence fiyatını hak ediyor.

Bence Xiaomi 12 Pro, fiyatıyla birlikte sunduğu özelliklerle oldukça dengeli bir telefon. Ancak yine de bu fiyata alınabilecek diğer alternatifleri göz ardı etmemek gerek.

Sonuç olarak, Xiaomi 12 Pro'nun fiyatı birçok kişi için tartışmalı olabilir. Ancak sunduğu özellikler ve performans, fiyatını hak ettiğini gösteriyor.