Rss besleme GPT-4: Microsoft’un Yeni Bing Arama Motoru

  • Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Enes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes

Administrator
Yönetici
Microsoft’un yapay zeka teknolojisi GPT-4, şu anda kullanımda olan GPT 3.5’ten daha gelişmiş bir hale getirerek yeni Bing arama motorunu ve Edge tarayıcısını destekliyor. Bing kullanıcıları, GPT-4 sayesinde daha hızlı ve daha doğru sonuçlar elde edebilecekler.

GPT-4 ile Bing Daha Da Gelişecek​


Yeni Bing arama motoru, GPT-3.5 ile desteklendiğinde, biraz hantal bir kullanıma sahipti; ancak GPT-4 sayesinde arama motorunun istekleri anlama ve sonuçları daha hızlı bir şekilde görüntüleme konusunda daha gelişmiş bir hale geleceği belirtiliyor. Ayrıca Microsoft Almanya CTO’su Andreas Braun, GPT-4’ün kullanıcıların metinler, resimler ve sesler dahil olmak üzere birden çok mod aracılığıyla etkileşim kurmasını sağlayacak multimodal modeller sunacağını açıkladı. GPT-4 ile Bing arama motoru, videolar için tamamen farklı olanaklar sunacak ve kullanıcıların yapay zeka yardımıyla videolar oluşturmasını sağlayacak.

GPT-4

GPT-4

OpenAI’nin GPT-4 AI teknolojisi, ChatGPT mobil uygulaması üzerinde kullanıyor. Kullanıcıların yapay zeka yardımıyla videolar oluşturmasını sağlayacak. Ayrıca Openai sayesinde kullanıcılar, GPT 3.5‘ten daha hızlı yanıtlar alabilecekler. Konuşmalar daha doğal ve sezgisel bir hal alacak. Yeni modelin veri seti, daha güncel bir versiyona dayandığından konuşmalar daha doğal bir hal alacak.

Sonuç​


Microsoft’un GPT-4 teknolojisi ile güçlendirilen yeni Bing arama motoru. Kullanıcıların arama sonuçlarını daha hızlı ve daha doğru bir şekilde elde etmelerine olanak sağlayacak. Ayrıca yapay zeka teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte, arama motorlarının kullanımı daha da kolaylaşacak. Kullanıcılar daha doğru sonuçlar elde edecekler. Ancak Microsoft’un yapay zeka teknolojisi gelecekte birçok alanda kullanılacak ve teknolojinin gelişmesine katkı sağlayacak.

bing-chatgpt-4-1024x438.webp

Bing

Microsoft’un yapay zeka teknolojisi GPT-4, arama motoru ve chatbot uygulamaları için gelişti. Ayrıca yeni model, GPT 3.5’den daha gelişmiş bir şekilde multimodal modeller sunmakta. Kullanıcıların metinler, resimler, sesler dahil olmak üzere birden çok mod aracılığıyla etkileşim kurmasına imkan tanıyacak. Ayrıca, yeni modelin veri seti daha güncel olduğundan, kullanıcılar daha da doğal bir şekilde konuşabilecekler.

GPT-4: Microsoft’un Yeni Bing Arama Motoru yazısı ilk önce TurkGadgets üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst