iPhone 11 Yerine Hangi Telefon Alınır?

Merhaba, iPhone 11 yerine Samsung Galaxy S21'i düşünebilirsiniz. S21, 120 Hz ekran yenileme hızına sahip ve kamera performansı da oldukça iyi. Ayrıca, Android işletim sistemini tercih ediyorsanız, bu telefon sizin için ideal olabilir. Fiyat olarak da iPhone 11 ile benzer bir aralıkta.

OnePlus 9 Pro da iyi bir alternatif olabilir. 120 Hz Fluid AMOLED ekran, Snapdragon 888 işlemci ve hızlı şarj özelliği ile dikkat çekiyor. Kamera performansı da oldukça başarılı. Fiyatı biraz yüksek olabilir ama özelliklerine göre değer.

Eğer bütçeniz biraz daha esnekse, iPhone 13 Mini'yi de düşünebilirsiniz. A15 Bionic işlemci ve daha iyi bir kamera sistemi ile geliyor. Ayrıca, boyut olarak da oldukça kompakt.

Xiaomi Mi 11'i de göz önünde bulundurabilirsiniz. 108 MP kamera, Snapdragon 888 işlemci ve 55W hızlı şarj gibi özellikleri var. Fiyatı da oldukça uygun.

Eğer bir Huawei fanıysanız, Huawei P40 Pro'yu düşünebilirsiniz. Kamera performansı ve batarya ömrü oldukça iyi. Ancak Google servislerinin olmaması bir handikap.

Teşekkürler arkadaşlar, fikirleriniz benim için çok değerli. Anladığım kadarıyla, iPhone 11 yerine alınabilecek birçok kaliteli alternatif var. Hangi telefonu alacağınıza karar verirken, işletim sistemi, kamera kalitesi ve fiyat gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız faydalı olacaktır.