iPhone 12'de Oyun Performansı: En İyi Mobil Oyun Deneyimi?

Cenqiz

GadgetEfsanesi
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda iPhone 12'de oyun oynarken farklı deneyimler yaşıyorum. Grafikleri yüksek olan oyunlarda performans düşüklüğü hissediyorum. Acaba bu sadece benim telefonumda mı oluyor, yoksa genel bir iPhone 12 problemi mi? iPhone 12'nin genel oyun performansını nasıl buluyorsunuz?

Benim iPhone 12'mde hiçbir sorun yok. Call of Duty: Mobile, PUBG gibi yüksek grafikli oyunları sorunsuz oynuyorum. Belki telefonunuzdaki bir yazılım güncellemesi performans düşüklüğüne neden olmuş olabilir.

iPhone 12'de herhangi bir performans sorunu yaşamadım. Ayrıca bu tür problemler genellikle telefonunuzun arka planında çalışan uygulamalarından kaynaklanabilir. Belki arka plandaki uygulamaları kapatmayı denemelisiniz.

iPhone 12'nin oyun performansı genellikle çok iyi oluyor. Ancak telefonunuzun performansında bir düşüş fark ediyorsanız, bir yazılım hatası ya da uygulama çakışması olabilir. Telefonunuzda bir hata tespiti yapmayı düşündünüz mü?

Ben de iPhone 12 kullanıyorum ve oyun performansı konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ancak, @Xanadu önerdiği gibi, belki de bir yazılım hatası ya da uygulama çakışması sorununa neden oluyordur. Böyle bir durumda, telefonunuzu güncellemeyi veya sıfırlamayı düşünebilirsiniz.

Önerileriniz için teşekkürler. Sanırım biraz daha telefonumla ilgili sorunları araştırmam gerekecek. Arka plandaki uygulamaları kapatmak ve telefonu güncellemek iyi bir başlangıç olabilir. Belki de sadece bir yazılım güncellemesi gerekiyordur. Tekrar teşekkürler!