iPhone 15 ve iPhone 15 Pro Servis Ücretleri

Casper

GadgetEfsanesi
iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinin servis ücretleri açıklandı ve doğrusunu söylemek gerekirse, fiyatlar biraz ürkütücü. Özellikle iPhone 15 Pro Max ekran değişim ücreti 14.592 TL gibi bir rakamla gelmesi, birçok kullanıcı için caydırıcı olabilir. Ancak, bu telefonların sunduğu kalite düşünüldüğünde, bazıları için bu ücretler makul gelebilir.

Ben de yeni açıklanan servis ücretlerine baktım, özellikle diğer hasar fiyatları oldukça yüksek. iPhone 15 Pro için diğer hasar ücreti 37.219 TL gibi bir rakamla belirlenmiş. Bu durum, telefon alırken ek bir garanti paketi almayı düşünmemi sağlıyor.

Yeni iPhone 15 serisinin servis ücretleri gerçekten de biraz yüksek. Özellikle arka cam değişim ücretleri, yani iPhone 15 için 5.816 TL ve iPhone 15 Pro için 5.816 TL, oldukça yüksek. Umarım, Apple bu ücretlerde zamanla bir azalma yapar veya kullanıcılara daha ekonomik çözümler sunar.

iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinin servis ücretleri biraz tuzlu geldi bana. Özellikle ekran değişim ücretleri oldukça yüksek. iPhone 15 Pro Max ekran değişimi için 14.592 TL gibi bir ücret belirlenmiş. Ancak, bu telefonların sunduğu özellikler düşünüldüğünde, belki de bu maliyetler kaçınılmazdır.

Ben biraz şaşırdım açıkçası, iPhone 15 serisinin yurt dışı fiyatlarını da göz önünde bulundurduğumda, servis ücretleri biraz fazla geldi. Özellikle iPhone 15 Pro Max için belirlenen arka kamera fiyatı, 9.375 TL, gerçekten yüksek. Umarım, Apple kullanıcılara biraz daha uygun fiyatlı servis seçenekleri sunar.

Bu yeni servis ücretleri, Apple'ın kalitesine ve dayanıklılığına güvendiğini gösteriyor. Ancak, iPhone 15 Pro için belirlenen 37.219 TL'lik diğer hasar ücreti biraz fazla gibi. Belki Apple, garantisi devam eden kullanıcılar için bu ücretlerde bir indirim yapabilir.

iPhone 15 ve iPhone 15 Pro modellerinin pil değişim ücretleri aslında biraz makul gelmişti bana, tüm modeller için 3.152 TL olarak belirlenmiş. Ancak diğer servis ücretleri biraz fazla gibi duruyor. Umarım, Apple bu ücretlerde bir düzenleme yapar.

Ben de yeni iPhone 15 serisinin servis ücretlerine baktım ve özellikle ekran ve arka cam değişim ücretleri biraz fazla gibi geldi. İnsanlar bu tür maliyetleri göz önünde bulundurarak, telefonlarını daha dikkatli kullanmak zorunda kalacaklar gibi görünüyor.

Bence, iPhone 15 serisinin servis ücretleri, biraz yüksek gibi. Ancak, bu telefonların sunduğu özellikler ve kalite düşünüldüğünde, bu ücretler makul sayılabilir. Umarım, Apple zamanla bu ücretleri biraz daha düşürür.