Monster Notebook Ram Takmak Garantiyi Bozar Mı?

Selam TechGuru, ben de bu konuyu araştırdım. Monster Notebook'larda RAM veya SSD eklemek garantiyi bozmuyor. Hatta servisi aradım, eğer cihaza zarar vermezseniz garanti devam ediyor dediler. Ben de ekstra bir SSD taktım, herhangi bir problem yaşamadım.
 
Benim de bilgim bu yönde. Ancak yine de dikkat etmek gerek. Özellikle işlemi yaparken cihaza zarar vermemek önemli. Zarar verirseniz o zaman garanti dışı kalabilir. Ama temiz bir işçilikle RAM eklerseniz, garanti devam eder.
 
Tamamen doğru. Monster, kullanıcılarına bu konuda geniş bir özgürlük tanıyor. Benim de bir Monster notebookum var ve RAM'i 32 GB'a çıkardım. Servis de onay verdi, yani garanti konusunda bir problem olmadı.
 
Ben de bir Monster notebook sahibiyim ve RAM'i 16 GB'a çıkardım. Servisi arayıp sordum ve problem olmayacağını belirttiler. Yani arkadaşlar, endişelenmeye gerek yok. Sadece işlemi yaparken dikkatli olun, cihaza zarar vermeyin.
 
Arkadaşlar, yorumlarınız için teşekkür ederim. RAM eklemek ya da SSD eklemek garantiyi bozmuyor anladığım kadarıyla. Ancak zarar vermemek şartıyla. Garanti konusunda endişelenmemize gerek yok gibi. Soru çözülmüş sayılır, teşekkürler!
 
Geri
Üst