Valorant Hesabım Satarken Çalındı, Ne Yapmalıyım?

Çözüm
Riot ile iletişime geçmek kesinlikle doğru adım. Bu durumlar için destek ekipleri özel olarak eğitiliyor. Ayrıca, tüm işlem detaylarını içeren bir rapor hazırlayarak destek talebinde bulun. Bunu yaparken, olayın tarih ve saat bilgileri, alışverişin yapıldığı platform ve karşı tarafın kullanıcı adı gibi bilgileri de eklemeyi unutma
Öncelikle, çok üzüldüm duyduğuma. Hesap satışı sırasında güvenli platformlar kullanman gerekiyor. Şu anda yapabileceğin ilk şey, Riot Games'e durumu bildirerek hesabını geri almaya çalışmak. Onların destek ekibi bu konularda yardımcı olabilir.

Bu arada, ileride benzer bir durumla karşılaşmamak için hesap satışı yerine, hesabını arkadaşlarına veya güvendiğin kişilere devretmeyi düşünebilirsin. Bu çok daha güvenli bir yöntem.

İşin içine yasal yollardan başvurabilir misin bilmiyorum ama eğer dolandırıcının kimliği ve iletişim bilgileri varsa, bu bilgilerle bir hukuk danışmanına başvurabilirsin. Yasal haklarını araman da bir seçenek.

Riot ile iletişime geçmek kesinlikle doğru adım. Bu durumlar için destek ekipleri özel olarak eğitiliyor. Ayrıca, tüm işlem detaylarını içeren bir rapor hazırlayarak destek talebinde bulun. Bunu yaparken, olayın tarih ve saat bilgileri, alışverişin yapıldığı platform ve karşı tarafın kullanıcı adı gibi bilgileri de eklemeyi unutma

Çözüm