Valorant Şifre Mail Değiştirme

Enes

Administrator
Yönetici

Video, Riot Games hesabının şifresinin ve e-posta adresinin nasıl değiştirileceğini anlatmaktadır. Ayrıca, iki aşamalı doğrulamanın nasıl etkinleştirileceğini de göstermektedir.

Valorant şifre değiştirme diagram

1. Riot Games hesabınızın şifresini değiştirmek için öncelikle Google'da "Riot Games account" yazın ve arama sonuçlarından Riot Games'in resmi sitesine gidin.

2. Siteye girdikten sonra dil seçimini Türkçe yapın ve "Oturum açamıyor musun?" seçeneğine tıklayın.

3. Ardından "Şifremi unuttum" seçeneğini seçin ve kullanıcı adınızı girin. Kullanıcı adınızı girdikten sonra "İleri" butonuna tıklayın.

4. Eğer kullanıcı adınız bir hesapla eşleşiyorsa, e-posta adresinize bir şifre sıfırlama e-postası gönderilecektir.

5. Şifre sıfırlama e-postasını açın ve e-postada belirtilen linke tıklayın. Bu link sizi yeni bir şifre belirlemeniz için bir sayfaya yönlendirecektir.

6. Yeni şifrenizi girin ve "Tamam" butonuna tıklayın. Bu işlemle şifreniz değiştirilmiş olacaktır.

7. Şifrenizi değiştirdikten sonra e-posta adresinizi değiştirmek için hesabınıza giriş yapın ve "Kişisel Bilgiler" bölümüne gidin.

8. "E-posta Adresi" kısmına yeni e-posta adresinizi girin ve "Etkinleştir" butonuna tıklayın. Bu işlemle e-posta adresiniz değiştirilmiş olacaktır.

9. Son olarak, iki aşamalı doğrulamayı etkinleştirmek için hesabınıza giriş yapın ve "İki Aşamalı Doğrulama" bölümüne gidin. Bu bölümde "Etkinleştir" butonuna tıklayın.

10. İki aşamalı doğrulama etkinleştirildikten sonra hesabınıza ekstra bir güvenlik önlemi eklenmiş olacaktır.

Bu video, Riot Games hesabının şifresinin ve e-posta adresinin nasıl değiştirileceğini ve iki aşamalı doğrulamanın nasıl etkinleştirileceğini adım adım anlatmaktadır. Bu bilgiler, Riot Games hesabınızı güvende tutmanız için önemlidir. Eğer bu adımları takip ederseniz, hesabınızın güvenliğini artırabilirsiniz. Unutmayın, her zaman güvende olmak için düzenli olarak şifrenizi değiştirmeli ve iki aşamalı doğrulamayı etkinleştirmelisiniz. Bu, hesabınızın yetkisiz erişime karşı korunmasına yardımcı olacaktır.

Son düzenleme: