Windows 11'e Geçiş Ne Kadar Sürer?

Çözüm
Windows 11'e geçiş süresi bilgisayarının donanımına ve internet hızına bağlı olarak değişir. Ortalama olarak 30 dakika ile 1 saat arasında sürüyor. Ancak, bazı durumlarda bu süre uzayabilir.
Windows 11'e geçiş süresi bilgisayarının donanımına ve internet hızına bağlı olarak değişir. Ortalama olarak 30 dakika ile 1 saat arasında sürüyor. Ancak, bazı durumlarda bu süre uzayabilir.

Çözüm
Ben de geçtiğimiz hafta Windows 11'e geçiş yaptım. Süreç yaklaşık 40 dakika sürdü. Ancak, yükleme sonrası bazı sürücü güncellemeleri ve yeniden başlatmalar gerekebilir. Bu durum süreyi biraz uzatabilir.

Windows 11'e geçiş süresi bilgisayarın donanım performansına göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca, yükleme sırasında stabil bir internet bağlantısına sahip olman gerekiyor. Yedekleme yapmayı ve gerekli sürücüleri önceden indirmeyi unutma.

Arkadaşlar doğru söylüyor, Windows 11'e geçiş süresi ortalama 1 saat civarı sürebilir. Benim önerim, yükleme işlemi sırasında cihazın şarjda olduğundan emin ol. Ani bir kapanma, kurulum sürecini bozabilir.

Herkese çok teşekkür ederim! Önerileriniz benim için çok faydalı oldu. Önce sistem gereksinimlerini kontrol edeceğim ve temiz bir kurulum yaparak geçişi deneyeceğim. Sorularım olduğunda tekrar size danışacağım.

Yeni Konular

Geri