Champions Vandal alınır mı?

Xanadu

GadgetEfsanesi
Valorant oynuyorum ve Champions Vandal almayı düşünüyorum. Champions Vandal, Valorant oyununda popüler bir skin olup, kullanıcılar arasında tartışma konusudur. Sizce Champions Vandal alınır mı?

Champions Vandallar bu sene güzel olmamış. Bence boşuna almayın. Hem bir skine 100'lerce, 200 TL'lerce para vermek çok saçma.

Ben biraz farklı düşünüyorum. Eğer oyunu sık oynuyorsan ve skinin tasarımını beğeniyorsan, neden olmasın? Sonuçta, bu tür şeyler kişisel tercihlere bağlı.

Eğer oyun içinde güzel görünmek istiyorsan, alabilirsin. Ancak, unutmaman gereken şey, bunun sadece bir görünüm olduğu. Oyun performansını etkilemez.

Ben de almayı düşünüyordum ama sonra vazgeçtim. Skin güzel ama o kadar para verilmez bence. Başka bir şey almak daha mantıklı olabilir.

VALORANT'a para yatırma zamanı geçti bence. Bu fiyatlarla alınmaz. Eğer paran varsa, başka bir şeyde kullanman daha iyi olabilir.

Eğer o skini gerçekten istiyorsan ve buna değer olduğunu düşünüyorsan, al. Ama arkadaşlarının da dediği gibi, oyun içi bir görünüm.

Teşekkür ederim herkese! Fikirleriniz benim için çok değerli. Sanırım biraz daha düşünmem gerekecek. Görüşleriniz çok yardımcı oldu.

Bence alma, dostum. Valorant'a para yatırmak mantıksız gibi geliyor bana. Özellikle de bu fiyatlarla.

Yeni Konular

Son mesajlar

Geri