Monster Bilgisayar Kaç Yıl Garanti?

TechGuru

Administrator
Yönetici
Merhaba arkadaşlar, Monster bilgisayarlar hakkında bir sorum var. Bildiğiniz gibi Monster, yüksek performanslı oyun bilgisayarları üretiyor. Fakat garanti süresi konusunda net bir bilgiye ulaşamadım. Monster bilgisayar kaç yıl garanti ile geliyor? Tecrübesi olan var mı?

Selam TechGuru, benim bir Monster laptopum var ve 2 yıl garanti ile geldi. Ancak bu süreç içinde hiçbir problem yaşamadım. Hatta servis kalitesi ve müşteri hizmetleri de oldukça iyiydi. Yani garanti süresi kadar, nasıl bir garanti hizmeti aldığınız da önemli.

Monster laptopum da 2 yıl garanti ile geldi. Ancak benim laptopumda birkaç kez ısınma problemi oldu. Hemen müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim ve çok hızlı bir şekilde problemi çözdüler. Garanti süresi iyi ama servis hızı ve kalitesi de harika.

Merhaba herkese, Soykann'ın dediği gibi garanti süresini uzatma seçeneği var. Ayrıca Monster'ın yedek parça garantisi de oldukça iyi. Yani garanti dışında bir problem yaşarsanız, yedek parçaları kolayca ve uygun fiyata temin edebiliyorsunuz.

Selam, ben de bir Monster kullanıcısıyım. Casper'ın dediği gibi yedek parça garantisi de cabası. Yani sadece garanti süresi değil, sonrasında da size sunulan hizmetler önemli. Monster bu konuda oldukça iyi bir marka, şüphesiz.

Herkese merhaba, Monster gerçekten kaliteli bir marka. Muzo'nun da dediği gibi, yedek parça ve müşteri hizmetleri konusunda da oldukça başarılılar. Garanti süresi genellikle 2 yıl oluyor ama bu sürecin sonrasında da destek alabileceğiniz bir marka.

Selamlar, Monster bilgisayarların garanti süresi genellikle 2 yıl. Ancak Cihan'ın da belirttiği gibi, bu süreç sonrasında da markanın size sunduğu hizmetler oldukça iyi. Yani garanti süresi bir yana, markanın genel kalitesi ve müşteri hizmetleri de çok önemli.

Harika, gerçekten faydalı yorumlar oldu. 2 yıl garanti süresi ve sonrasında da kaliteli hizmet alabileceğimizi öğrenmiş olduk. Teşekkürler herkese!