Rss besleme POCO F5 Pro: Performanslı ve Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Enes
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes

Administrator
Yönetici
POCO, uygun fiyata yüksek performans sunan akıllı telefonlar üretmekle tanınır. Şimdi de, yeni üst seviye modeli POCO F5 Pro’yu tanıtmak için hazırlanıyor. POCO F5 Pro’nun özellikleri Yogesh Brar tarafından açıklandı.

POCO F5 Pro’nun Teknik Özellikleri:​

• 6.67 inç 2K OLED 120Hz ekran
  • Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 çip seti
  • 8 ve 12GB RAM seçenekleri
  • 256GB depolama
  • 64MP (OIS) + 8MP geniş açı + 2MP makro kamera
  • 16MP özçekim kamerası
  • Android 13 tabanlı MIUI 14 işletim sistemi
  • Stereo hoparlör sistemi
  • Ekran altı parmak izi sensörü
  • 67W hızlı şarj destekli 5500mAh batarya
POCO-F5-Pro.webp

Ekran:​

POCO F5 Pro, 6.67 inç 2K OLED ekran ile görüntü kalitesi ve hızı sunar. 120Hz ekran tazeleme hızı, daha akıcı bir kullanım deneyimi sunar.

İşlemci ve Bellek:​

Telefon, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci seti ile mükemmel performans sunar. 8 ve 12GB RAM seçenekleri ile ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz. 256GB depolama, fotoğraf ve videolarınızı rahatlıkla saklayabilmenizi sağlar.

Kamera:​

• 64MP (OIS) + 8MP geniş açı + 2MP makro kamera, mükemmel fotoğraf çekme deneyimi sunar. 16MP özçekim kamerası ile özelleştirilmiş selfie fotoğrafları çekebilirsiniz.

İşletim Sistemi:​

• Android 13 tabanlı MIUI 14 işletim sistemi, en son özellikleri sunar.

Ses:​

• Stereo hoparlör sistemi, mükemmel ses kalitesi sunar.

Güvenlik:​

• Ekran altı parmak izi sensörü, cep telefonunuzun güvenliğini sağlar.

Batarya:​

• 67W hızlı şarj destekli 5500mAh batarya, telefonunuzu hızlı şarj etmenizi sağlar.

POCO F5 Pro, yüksek performans sunan, uygun fiyatlı bir akıllı telefondur. Ayrıca 2K OLED ekran, Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci seti, 8 ve 12GB RAM seçenekleri sunuyor. 256GB depolama, 64MP ana kamera, 16MP özçekim kamera, Android 13 tabanlı MIUI 14 işletim sistemi, stereo hoparlör sistemi, ekran altı parmak izi sensörü ve 67W hızlı şarj destekli 5500mAh batarya ile tüm ihtiyacınızı karşılar. Tanıtım tarihi ve fiyatı henüz açıklanmamış olsa da, POCO F5 Pro, kaliteli bir akıllı telefon arayanlar için ideal bir seçenek olacak gibi görünüyor.

POCO F5 Pro: Performanslı ve Uygun Fiyatlı Akıllı Telefon yazısı ilk önce TurkGadgets üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...