Tracker GG Valorant Nedir?

Soykann

GadgetEfsanesi
Merhaba arkadaşlar, son zamanlarda Valorant oynarken "Tracker GG" adında bir siteye denk geldim. Bu site, oyuncuların istatistiklerini detaylı bir şekilde gösteriyor. Öldürme/ölme oranı, isabet yüzdesi, kazanma/kaybetme istatistikleri gibi birçok veri var. Sizce bu site güvenilir mi? Kullananlar var mı aramızda?

Selam Cenqiz, ben de Tracker GG'yi kullanıyorum. Özellikle rekabetçi maçlara girmeden önce rakiplerimin istatistiklerini görmek için birebir. Ancak 3. parti bir yazılım olduğu için güvenlik konusunda biraz tedbirli olmakta fayda var.

Merhaba, ben de Tracker GG'yi kullanıyorum ve oldukça memnunum. Özellikle kendi performansımı değerlendirmek için birebir. Ancak, güvenlik konusunda her zaman dikkatli olmak lazım. 3. parti yazılımlar her zaman bir risk taşır.

Merhaba, Tracker GG'nin oyun içi taktikler ve sohbetler için forum kısımları da var. Oradan oyun hakkında değerli bilgiler alabilir, yeni takım arkadaşları bulabilirsiniz. Ancak, güvenlik konusunda dikkatli olmakta fayda var.

Selam, Tracker GG'yi ben de kullanıyorum. Özellikle isabet oranımı öğrenerek, nişan alma becerilerimi geliştirdim. Ancak, güvenilir olduğunu duyduğunuz bir tracker uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim.

Tracker GG'nin güvenilir olduğunu düşünüyorum. Ancak, her zaman olduğu gibi, kişisel bilgilerinizi paylaşırken dikkatli olun. İstatistik takibi için oldukça kullanışlı bir araç.

Tracker GG'yi ben de kullanıyorum. Özellikle kendi performansımı değerlendirmek için birebir. Ancak, güvenlik konusunda her zaman dikkatli olmak lazım. 3. parti yazılımlar her zaman bir risk taşır.

Geri