Windows 11 Belgeler Nerede?

Casper

GadgetEfsanesi
Windows 11 kullanıyorum ve Belgeler klasörümün tam olarak nerede olduğunu bulmakta zorlanıyorum. Dosyalarımı daha iyi düzenlemek istiyorum ama önce Belgeler klasörünün yerini bulmam gerekiyor. Yardımcı olabilecek var mı?

Ayrıca, Dosya Gezgini'nde hızlı erişim bölümünde Belgeler klasörüne doğrudan bir kısayol da bulabilirsin. Eğer burada görünmüyorsa, sağ tıklayıp "Hızlı Erişime Sabitle" seçeneğini kullanabilirsin.

Eğer Belgeler klasörünü taşımak istiyorsanız, klasöre sağ tıklayıp "Özellikler"e gidin ve "Konum" sekmesini kullanarak yeni bir konum belirleyebilirsiniz. Bu, tüm belgelerinizi başka bir sürücüye veya klasöre taşımanıza olanak tanır.

Belgeler klasörünüzü bulmakta zorlanıyorsanız, arama çubuğuna "Belgeler" yazarak da bulabilirsiniz. Windows arama, genellikle istediğiniz klasörü veya dosyayı hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olur.

Belgeler klasörünüzü bulduktan sonra, düzenli tutmak için klasörleri ve dosyaları etiketlemeyi düşünebilirsiniz. Windows 11, dosyalarınızı düzenlemenize yardımcı olacak birkaç farklı araç sunar.